Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wielgowo Borsucza (74512)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:37 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:38 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:58 | Godzina 17:38 | Godzina 18:18 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 | |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:37 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:37 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 | Godzina 15:38 | Godzina 16:18 Godzina 16:57 | Godzina 17:37 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 | |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:18 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 |
Ważny od 01.12.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
2 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Stary Szlak | ||
1 | Drwali | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Fiołkowa | |
2 | 1 | Bryczkowskiego | |
3 | 1 | Radiostacja | |
4 | 1 | Osada Leśna | |
5 | 1 | Wolframowa | |
7 | 2 | Junaków | |
9 | 2 | Słupska | |
10 | 1 | Nowogardzka | |
11 | 1 | Tczewska | |
14 | 3 | Plac Słowiański | |
15 | 1 | Emilii Gierczak | |
17 | 2 | Przybrzeżna | |
18 | 1 | Przestrzenna | |
19 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
20 | 1 | Przystań Żeglarska | |
21 | 1 | Lotnisko | |
22 | 1 | Księżnej Anny | |
23 | 1 | Basen Górniczy | |
24 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym