Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80321)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:49 | Godzina 6:29 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 | Godzina 18:29 | Godzina 19:09 Godzina 19:49 | Godzina 20:29 | Godzina 21:09 Godzina 21:49 | Godzina 22:29 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:29 |
21 | Godzina 21:09 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:49 | Godzina 6:29 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 | Godzina 18:29 | Godzina 19:09 Godzina 19:49 | Godzina 20:29 | Godzina 21:09 Godzina 21:49 | Godzina 22:29 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:29 |
21 | Godzina 21:09 Godzina 21:49 |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Wielgowo Borsucza”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Struga Zajezdnia | |
2 | 1 | Wiosenna | |
3 | 1 | Leśmiana | |
5 | 2 | Botaniczna | |
6 | 1 | Struga | |
9 | 3 | Kijewo | |
13 | 4 | Szosa Stargardzka | |
15 | 2 | Płonia Most | |
16 | 1 | Przylesie | |
17 | 1 | Przylesie Ośrodek | |
19 | 2 | Przylesie Leśniczówka | |
21 | 2 | Stary Szlak | |
22 | 1 | Drwali | |
23 | 1 | Lutyków | |
24 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
26 | 2 | Zdunowo Szpital | |
27 | 1 | Wielgowo | |
28 | 1 | Wiślana | |
29 | 1 | Bałtycka | |
30 | 1 | Bryczkowskiego | |
31 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
32 | 1 | Fiołkowa | |
33 | 1 | Bryczkowskiego | |
34 | 1 | Radiostacja | |
35 | 1 | Osada Leśna | |
36 | 1 | Wolframowa | |
38 | 2 | Junaków | |
40 | 2 | Słupska | |
41 | 1 | Nowogardzka | |
42 | 1 | Tczewska | |
45 | 3 | Plac Słowiański | |
46 | 1 | Emilii Gierczak | |
48 | 2 | Przybrzeżna | |
49 | 1 | Przestrzenna | |
50 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
51 | 1 | Przystań Żeglarska | |
52 | 1 | Lotnisko | |
53 | 1 | Księżnej Anny | |
54 | 1 | Basen Górniczy | |
55 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym