Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Botaniczna (80613)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:53 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:14 Godzina 11:54 | Godzina 12:34 | Godzina 13:14 Godzina 13:54 | Godzina 14:34 | Godzina 15:14 Godzina 15:54 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:33 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:13 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:14 Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:14 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:33 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:53 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:33 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:13 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:33 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Wielgowo Borsucza”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Struga | |
4 | 3 | Kijewo | |
8 | 4 | Szosa Stargardzka | |
10 | 2 | Płonia Most | |
11 | 1 | Przylesie | |
12 | 1 | Przylesie Ośrodek | |
14 | 2 | Przylesie Leśniczówka | |
16 | 2 | Stary Szlak | |
17 | 1 | Drwali | |
18 | 1 | Lutyków | |
19 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
21 | 2 | Zdunowo Szpital | |
22 | 1 | Wielgowo | |
23 | 1 | Wiślana | |
24 | 1 | Bałtycka | |
25 | 1 | Bryczkowskiego | |
26 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
27 | 1 | Fiołkowa | |
28 | 1 | Bryczkowskiego | |
29 | 1 | Radiostacja | |
30 | 1 | Osada Leśna | |
31 | 1 | Wolframowa | |
33 | 2 | Junaków | |
35 | 2 | Słupska | |
36 | 1 | Nowogardzka | |
37 | 1 | Tczewska | |
40 | 3 | Plac Słowiański | |
41 | 1 | Emilii Gierczak | |
43 | 2 | Przybrzeżna | |
44 | 1 | Przestrzenna | |
45 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
46 | 1 | Przystań Żeglarska | |
47 | 1 | Lotnisko | |
48 | 1 | Księżnej Anny | |
49 | 1 | Basen Górniczy | |
50 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym