Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Płonia Most (81112)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:03 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:42 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:42 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:42 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:42 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Wielgowo Borsucza”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Przylesie | |
2 | 1 | Przylesie Ośrodek | |
4 | 2 | Przylesie Leśniczówka | |
6 | 2 | Stary Szlak | |
7 | 1 | Drwali | |
8 | 1 | Lutyków | |
9 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
11 | 2 | Zdunowo Szpital | |
12 | 1 | Wielgowo | |
13 | 1 | Wiślana | |
14 | 1 | Bałtycka | |
15 | 1 | Bryczkowskiego | |
16 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
17 | 1 | Fiołkowa | |
18 | 1 | Bryczkowskiego | |
19 | 1 | Radiostacja | |
20 | 1 | Osada Leśna | |
21 | 1 | Wolframowa | |
23 | 2 | Junaków | |
25 | 2 | Słupska | |
26 | 1 | Nowogardzka | |
27 | 1 | Tczewska | |
30 | 3 | Plac Słowiański | |
31 | 1 | Emilii Gierczak | |
33 | 2 | Przybrzeżna | |
34 | 1 | Przestrzenna | |
35 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
36 | 1 | Przystań Żeglarska | |
37 | 1 | Lotnisko | |
38 | 1 | Księżnej Anny | |
39 | 1 | Basen Górniczy | |
40 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym