Rozkład jazdy linii 75
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
3 | Turzyn Dworzec | ||
2 | 26 Kwietnia | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza Szkoła | ||
2 | Derdowskiego | ||
1 | Żwirki i Wigury | ||
1 | Czorsztyńska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wernyhory | |
3 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
5 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
7 | 2 | Zawadzkiego | |
8 | 1 | Arena Szczecin | |
9 | 1 | Szafera | |
10 | 1 | Osiedle Zawadzkiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym