Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Klombowa (70812)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:04 Godzina 5:32 | Godzina 6:02 Godzina 6:31 | Godzina 7:01 Godzina 7:31 | Godzina 8:01 Godzina 8:31 | Godzina 9:01 Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:56 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:51 | Godzina 5:32 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:56 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:51 |
---|---|
5 | Godzina 5:32 |
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:56 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:51 | Godzina 5:31 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:56 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:51 |
---|---|
5 | Godzina 5:31 |
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:56 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Emilii Gierczak | |
4 | 3 | Dąbie Dworzec | |
6 | 2 | Plac Słowiański | |
8 | 2 | Jugosłowiańska | |
9 | 1 | Warmińska | |
10 | 1 | Dąbie Osiedle | |
13 | 3 | Wolińska | |
14 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
15 | 1 | Kniewska | |
16 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
17 | 1 | Lubczyńska | |
18 | 1 | Załom Parkowa | |
20 | 2 | Załom Kościół | |
22 | 2 | Kablowa | |
23 | 1 | Załom Szkoła | |
26 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym