Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Słowiański (71112)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 5:09 Godzina 5:37 | Godzina 6:07 Godzina 6:36 | Godzina 7:06 Godzina 7:36 | Godzina 8:06 Godzina 8:36 | Godzina 9:06 Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:36 | Godzina 14:06 Godzina 14:36 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 | Godzina 16:06 Godzina 16:36 | Godzina 17:06 Godzina 17:36 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | Godzina 23:01 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:37 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:36 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | Godzina 23:01 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:36 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 Godzina 8:56 | Godzina 9:36 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | Godzina 23:01 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:36 |
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Dąbie Dworzec | ||
2 | Plac Słowiański (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Jugosłowiańska | |
3 | 1 | Warmińska | |
4 | 1 | Dąbie Osiedle | |
7 | 3 | Wolińska | |
8 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
9 | 1 | Kniewska | |
10 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
11 | 1 | Lubczyńska | |
12 | 1 | Załom Parkowa | |
14 | 2 | Załom Kościół | |
16 | 2 | Kablowa | |
17 | 1 | Załom Szkoła | |
20 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym