Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zakłady Drobiarskie (71812)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:08 Godzina 5:18 Godzina 5:46 | Godzina 6:16 Godzina 6:46 | Godzina 7:16 Godzina 7:46 | Godzina 8:16 Godzina 8:46 | Godzina 9:16 Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 | Godzina 12:25 | Godzina 13:05 Godzina 13:46 | Godzina 14:16 Godzina 14:46 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 | Godzina 16:16 Godzina 16:46 | Godzina 17:16 Godzina 17:46 | Godzina 18:26 | Godzina 19:06 Godzina 19:46 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:25 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:05 Godzina 5:46 | Godzina 6:26 | Godzina 7:06 Godzina 7:46 | Godzina 8:26 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 | Godzina 14:26 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 | Godzina 16:26 | Godzina 17:06 Godzina 17:46 | Godzina 18:26 | Godzina 19:06 Godzina 19:46 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:25 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:05 Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:26 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:25 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:05 Godzina 5:45 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 | Godzina 12:25 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 | Godzina 14:25 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:25 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:05 Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:25 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Dąbie Dworzec | ||
2 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Wolińska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Lubczyńska | |
2 | 1 | Załom Parkowa | |
4 | 2 | Załom Kościół | |
6 | 2 | Kablowa | |
7 | 1 | Załom Szkoła | |
10 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym