Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Załom Szkoła (72211)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:25 Godzina 5:53 | Godzina 6:23 Godzina 6:53 | Godzina 7:23 Godzina 7:53 | Godzina 8:23 Godzina 8:53 | Godzina 9:23 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:53 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 | Godzina 16:23 Godzina 16:53 | Godzina 17:23 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:32 | Godzina 21:12 Godzina 21:52 | Godzina 22:32 | Godzina 23:17 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 Godzina 5:53 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:32 | Godzina 21:12 Godzina 21:52 | Godzina 22:32 | Godzina 23:17 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | Godzina 21:12 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:32 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 Godzina 5:52 | Godzina 6:32 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 | Godzina 8:32 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:32 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | Godzina 19:12 Godzina 19:52 | Godzina 20:32 | Godzina 21:12 Godzina 21:52 | Godzina 22:32 | Godzina 23:17 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:12 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | Godzina 21:12 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:32 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Dąbie Dworzec | ||
2 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Wolińska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Załom Parkowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Kablowa | ||
1 | Załom Szkoła (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym