Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Struga Zajezdnia (80411)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:51 | Godzina 5:01 Godzina 5:29 Godzina 5:59 | Godzina 6:27 Godzina 6:57 | Godzina 7:27 Godzina 7:57 | Godzina 8:27 Godzina 8:57 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 | Godzina 16:26 Godzina 16:57 | Godzina 17:27 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:53 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:48 | Godzina 5:29 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:53 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:48 |
---|---|
5 | Godzina 5:29 |
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:53 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:48 | Godzina 5:28 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:53 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:48 |
---|---|
5 | Godzina 5:28 |
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:53 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Bagienna | |
3 | 2 | Gryfińska | |
4 | 1 | Klombowa | |
5 | 1 | Emilii Gierczak | |
8 | 3 | Dąbie Dworzec | |
10 | 2 | Plac Słowiański | |
12 | 2 | Jugosłowiańska | |
13 | 1 | Warmińska | |
14 | 1 | Dąbie Osiedle | |
17 | 3 | Wolińska | |
18 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
19 | 1 | Kniewska | |
20 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
21 | 1 | Lubczyńska | |
22 | 1 | Załom Parkowa | |
24 | 2 | Załom Kościół | |
26 | 2 | Kablowa | |
27 | 1 | Załom Szkoła | |
30 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym