Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rondo Reagana (84811)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:55 | Godzina 5:23 Godzina 5:53 | Godzina 6:21 Godzina 6:51 | Godzina 7:21 Godzina 7:51 | Godzina 8:21 Godzina 8:51 | Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 Godzina 13:50 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | Godzina 16:20 Godzina 16:51 | Godzina 17:21 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:47 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:55 |
---|---|
5 | Godzina 5:23 Godzina 5:53 |
6 | Godzina 6:21 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:21 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:20 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:47 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:47 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:47 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
2 | 1 | Łubinowa | |
3 | 1 | Sanktuarium | |
5 | 2 | Wiosenna | |
6 | 1 | Struga Zajezdnia | |
7 | 1 | Bagienna | |
9 | 2 | Gryfińska | |
10 | 1 | Klombowa | |
11 | 1 | Emilii Gierczak | |
14 | 3 | Dąbie Dworzec | |
16 | 2 | Plac Słowiański | |
18 | 2 | Jugosłowiańska | |
19 | 1 | Warmińska | |
20 | 1 | Dąbie Osiedle | |
23 | 3 | Wolińska | |
24 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
25 | 1 | Kniewska | |
26 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
27 | 1 | Lubczyńska | |
28 | 1 | Załom Parkowa | |
30 | 2 | Załom Kościół | |
32 | 2 | Kablowa | |
33 | 1 | Załom Szkoła | |
36 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym