Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85011)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:07 Godzina 6:37 | Godzina 7:08 Godzina 7:38 | Godzina 8:08 Godzina 8:38 | Godzina 9:08 Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:38 | Godzina 14:08 Godzina 14:39 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 | Godzina 16:09 Godzina 16:38 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 | Godzina 23:36 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:36 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:37 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 | Godzina 11:37 | Godzina 12:17 Godzina 12:57 | Godzina 13:37 | Godzina 14:17 Godzina 14:57 | Godzina 15:37 | Godzina 16:17 Godzina 16:57 | Godzina 17:37 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 | Godzina 23:36 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:17 Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:17 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:17 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:36 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 | Godzina 9:38 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 | Godzina 15:38 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 | Godzina 17:38 | Godzina 18:18 Godzina 18:58 | Godzina 19:38 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 | Godzina 23:36 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:36 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody „Załomiak” | ||
1 | Załom Szkoła | ||
2 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Wolińska | ||
3 | Dąbie Osiedle | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
4 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Rondo Reagana | |
3 | 1 | Kolorowych Domów | |
4 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym