Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85012)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:24 Godzina 5:54 | Godzina 6:22 Godzina 6:52 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 | Godzina 8:22 Godzina 8:52 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | Godzina 16:21 Godzina 16:52 | Godzina 17:22 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:03 Godzina 22:48 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:24 Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:22 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:48 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:03 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:48 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:03 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:48 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Łubinowa | |
2 | 1 | Sanktuarium | |
4 | 2 | Wiosenna | |
5 | 1 | Struga Zajezdnia | |
6 | 1 | Bagienna | |
8 | 2 | Gryfińska | |
9 | 1 | Klombowa | |
10 | 1 | Emilii Gierczak | |
13 | 3 | Dąbie Dworzec | |
15 | 2 | Plac Słowiański | |
17 | 2 | Jugosłowiańska | |
18 | 1 | Warmińska | |
19 | 1 | Dąbie Osiedle | |
22 | 3 | Wolińska | |
23 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
24 | 1 | Kniewska | |
25 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
26 | 1 | Lubczyńska | |
27 | 1 | Załom Parkowa | |
29 | 2 | Załom Kościół | |
31 | 2 | Kablowa | |
32 | 1 | Załom Szkoła | |
35 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym