Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Sanktuarium (85611)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:58 | Godzina 5:26 Godzina 5:56 | Godzina 6:24 Godzina 6:54 | Godzina 7:24 Godzina 7:54 | Godzina 8:24 Godzina 8:54 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 | Godzina 16:23 Godzina 16:54 | Godzina 17:24 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:50 | |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | Godzina 4:58 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 Godzina 5:56 |
6 | Godzina 6:24 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:24 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:24 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:23 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:50 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:50 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:50 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wiosenna | |
3 | 1 | Struga Zajezdnia | |
4 | 1 | Bagienna | |
6 | 2 | Gryfińska | |
7 | 1 | Klombowa | |
8 | 1 | Emilii Gierczak | |
11 | 3 | Dąbie Dworzec | |
13 | 2 | Plac Słowiański | |
15 | 2 | Jugosłowiańska | |
16 | 1 | Warmińska | |
17 | 1 | Dąbie Osiedle | |
20 | 3 | Wolińska | |
21 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
22 | 1 | Kniewska | |
23 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
24 | 1 | Lubczyńska | |
25 | 1 | Załom Parkowa | |
27 | 2 | Załom Kościół | |
29 | 2 | Kablowa | |
30 | 1 | Załom Szkoła | |
33 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym