Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 Godzina 5:42 | Godzina 6:12 Godzina 6:42 | Godzina 7:12 Godzina 7:42 | Godzina 8:12 Godzina 8:42 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 | Godzina 16:12 Godzina 16:42 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | Godzina 19:12 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:33 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:12 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 Godzina 5:52 | Godzina 6:32 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 | Godzina 8:32 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:32 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | Godzina 19:12 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:33 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:12 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:53 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:33 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:13 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody „Załomiak” | ||
1 | Załom Szkoła | ||
2 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
2 | 1 | Kniewska | |
3 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
4 | 1 | Wolińska | |
7 | 3 | Dąbie Osiedle | |
8 | 1 | Warmińska | |
9 | 1 | Jugosłowiańska | |
11 | 2 | Plac Słowiański | |
12 | 1 | Dąbie Dworzec | |
15 | 3 | Emilii Gierczak | |
17 | 2 | Klombowa | |
18 | 1 | Gryfińska | |
22 | 4 | Bagienna | |
23 | 1 | Struga Zajezdnia | |
24 | 1 | Wiosenna | |
26 | 2 | Łubinowa | |
27 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
29 | 2 | Rondo Reagana | |
30 | 1 | Kolorowych Domów | |
31 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym