Rozkład jazdy linii 77
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Załom Leśna (75711)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:31 | Godzina 8:01 | Godzina 11:02 | Godzina 16:01 | Godzina 17:01 | Godzina 18:21 | ||||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:31 |
---|---|
7 | |
8 | Godzina 8:01 |
9 | |
10 | |
11 | Godzina 11:02 |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:01 |
18 | Godzina 18:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Załom Leśna (bieżący przystanek) | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody „Załomiak” | ||
1 | Załom Szkoła | ||
2 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Wolińska | ||
3 | Dąbie Osiedle | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
4 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym