Rozkład jazdy linii 78
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Niemcewicza (14322)
- Kierunek: Osiedle Arkońskie
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
5 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
7 | 2 | Chopina | |
8 | 1 | Wiosny Ludów | |
9 | 1 | Osiedle Arkońskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym