Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80331)
- Kierunek: Osiedle Słoneczne lub Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:03 Godzina 5:34 | Godzina 6:05 Godzina 6:35 | Godzina 7:05 Godzina 7:36 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:36 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 | Godzina 16:06 Godzina 16:36 | Godzina 17:06 Godzina 17:35 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:43 | |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:03 Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:43 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:53 | Godzina 5:23 | Godzina 6:04 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:43 | |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:53 |
---|---|
5 | Godzina 5:23 |
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:43 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:53 | Godzina 5:23 | Godzina 6:03 Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 | Godzina 9:25 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:25 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 | Godzina 13:25 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 | Godzina 15:25 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:43 | |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:53 |
---|---|
5 | Godzina 5:23 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:43 |
Ważny od 01.07.2020 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
- e
- Kurs tylko do przystanku „Zdroje Dworzec” i dalej do pętli „Turkusowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Jezierzyce | |||
1 | Topolowa | ||
1 | Topolowa Stadion | ||
2 | Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Uczniowska | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga | ||
2 | Botaniczna | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
3 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 2 | Zdroje Dworzec | |
Walecznych 63 | |||
Turkusowa (przystanek końcowy) | |||
7 | 2 | Walecznych | |
8 | 1 | Pszenna | |
10 | 2 | Rondo Reagana | |
Wiosenna | |||
Łubinowa | |||
11 | 1 | Osiedle Słoneczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym