Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:20 Godzina 4:50 | Godzina 5:26 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 | Godzina 23:26 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:20 Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 |
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:26 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:20 Godzina 4:50 | Godzina 5:26 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 | Godzina 23:26 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:20 Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 |
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:26 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Botaniczna | ||
2 | Struga | ||
3 | Kijewo (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Szosa Stargardzka | |
6 | 2 | Uczniowska | |
7 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
8 | 1 | Przyszłości | |
9 | 1 | Pyrzycka | |
10 | 1 | Śmierdnica | |
11 | 1 | Topolowa Stadion | |
12 | 1 | Topolowa | |
13 | 1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym