Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Uczniowska (81212)
- Kierunek: Osiedle Słoneczne lub Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:10 Godzina 5:50 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 | Godzina 22:30 | Godzina 23:06 Godzina 23:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:10 Godzina 5:50 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:06 Godzina 23:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:40 | Godzina 5:10 Godzina 5:50 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 | Godzina 22:30 | Godzina 23:06 Godzina 23:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:40 |
---|---|
5 | Godzina 5:10 Godzina 5:50 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:06 Godzina 23:46 |
Ważny od 01.07.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
- d
- Kurs tylko do przystanku „Wiosenna” i dalej do pętli „Osiedle Słoneczne” przez ul. Łubinową
- e
- Kurs tylko do przystanku „Zdroje Dworzec” i dalej do pętli „Turkusowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Jezierzyce | |||
1 | Topolowa | ||
1 | Topolowa Stadion | ||
2 | Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Uczniowska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Szosa Stargardzka | |
6 | 4 | Kijewo | |
9 | 3 | Struga | |
11 | 2 | Botaniczna | |
13 | 2 | Wiosenna | |
14 | 1 | Struga Zajezdnia | |
16 | 2 | Bagienna | |
17 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
19 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
21 | 2 | Zdroje Dworzec | |
Walecznych 63 | |||
Turkusowa (przystanek końcowy) | |||
23 | 2 | Walecznych | |
24 | 1 | Pszenna | |
26 | 2 | Rondo Reagana | |
Wiosenna | |||
Łubinowa | |||
27 | 1 | Osiedle Słoneczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym