Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Topolowa (81812)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:31 | Godzina 5:01 Godzina 5:37 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:37 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 | Godzina 15:38 | Godzina 16:17 Godzina 16:57 | Godzina 17:37 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 Godzina 22:57 | Godzina 23:37 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:31 |
---|---|
5 | Godzina 5:01 Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:17 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:57 |
23 | Godzina 23:37 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:31 | Godzina 5:01 Godzina 5:37 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:37 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 | Godzina 11:37 | Godzina 12:17 Godzina 12:57 | Godzina 13:37 | Godzina 14:17 Godzina 14:57 | Godzina 15:37 | Godzina 16:17 Godzina 16:57 | Godzina 17:37 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 Godzina 22:57 | Godzina 23:37 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | Godzina 4:31 |
---|---|
5 | Godzina 5:01 Godzina 5:37 |
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:17 Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:17 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:17 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:57 |
23 | Godzina 23:37 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Botaniczna | ||
2 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Uczniowska | ||
1 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Przyszłości | ||
1 | Pyrzycka | ||
1 | Śmierdnica | ||
1 | Topolowa Stadion | ||
1 | Topolowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym