Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zdroje Dworzec (84112)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:00 Godzina 6:27 Godzina 6:57 | Godzina 7:27 Godzina 7:57 | Godzina 8:32 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 | Godzina 16:27 Godzina 16:57 | Godzina 17:27 | Godzina 18:03 Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:54 | Godzina 20:34 | Godzina 21:14 Godzina 21:54 | Godzina 22:35 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:27 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:27 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:27 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:54 |
22 | Godzina 22:35 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:55 | Godzina 6:34 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 | Godzina 8:34 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 Godzina 17:54 | Godzina 18:34 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 | Godzina 20:34 | Godzina 21:14 Godzina 21:54 | Godzina 22:35 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:54 |
22 | Godzina 22:35 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:55 | Godzina 6:34 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 | Godzina 8:34 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 | Godzina 10:34 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:54 | Godzina 16:34 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 | Godzina 18:34 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 | Godzina 20:34 | Godzina 21:14 Godzina 21:54 | Godzina 22:35 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:54 |
22 | Godzina 22:35 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
3 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
4 | 1 | Torfowa | |
5 | 1 | Bagienna | |
6 | 1 | Struga Zajezdnia | |
7 | 1 | Wiosenna | |
9 | 2 | Wiosenna | |
10 | 1 | Botaniczna | |
12 | 2 | Struga | |
15 | 3 | Kijewo | |
19 | 4 | Szosa Stargardzka | |
21 | 2 | Uczniowska | |
22 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
23 | 1 | Przyszłości | |
24 | 1 | Pyrzycka | |
25 | 1 | Śmierdnica | |
26 | 1 | Topolowa Stadion | |
27 | 1 | Topolowa | |
28 | 1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym