Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85052)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 Godzina 5:56 | Godzina 6:23 Godzina 6:53 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 | Godzina 8:28 | Godzina 9:08 Godzina 9:48 | Godzina 10:28 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | Godzina 16:22 Godzina 16:53 | Godzina 17:23 Godzina 17:59 | Godzina 18:29 | ||||||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:26 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:29 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Rondo Reagana | |
2 | 1 | Pszenna | |
3 | 1 | Walecznych | |
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
5 | 2 | Zdroje Dworzec | |
7 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
8 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
9 | 1 | Torfowa | |
10 | 1 | Bagienna | |
11 | 1 | Struga Zajezdnia | |
12 | 1 | Wiosenna | |
14 | 2 | Wiosenna | |
15 | 1 | Botaniczna | |
17 | 2 | Struga | |
20 | 3 | Kijewo | |
24 | 4 | Szosa Stargardzka | |
26 | 2 | Uczniowska | |
27 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
28 | 1 | Przyszłości | |
29 | 1 | Pyrzycka | |
30 | 1 | Śmierdnica | |
31 | 1 | Topolowa Stadion | |
32 | 1 | Topolowa | |
33 | 1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym