Rozkład jazdy linii 79
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Walecznych 63 (89311)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 19:12 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:34 | Godzina 23:14 | |||||||||||||||
Ważny od 01.07.2020 |
19 | Godzina 19:12 Godzina 19:53 |
---|---|
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:54 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:31 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 | Godzina 16:32 | Godzina 17:12 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:34 | Godzina 23:14 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:14 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:54 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 | Godzina 18:33 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 | Godzina 20:33 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 | Godzina 22:34 | Godzina 23:14 | |
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:14 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:13 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:34 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 01.07.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 (bieżący przystanek) | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Botaniczna | ||
2 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Uczniowska | ||
1 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Przyszłości | ||
1 | Pyrzycka | ||
1 | Śmierdnica | ||
1 | Topolowa Stadion | ||
1 | Topolowa | ||
1 | Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym