Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Łabędzia (15041)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:50 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:54 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:54 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:50 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:54 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:54 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Chopina | |
6 | 3 | Wszystkich Świętych | |
7 | 1 | Arkońska Szpital | |
8 | 1 | Tatrzańska | |
9 | 1 | Wojciechowskiego | |
10 | 1 | Las Arkoński | |
11 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
11 | 0 | Międzyparkowa | |
12 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
14 | 2 | Zawadzkiego | |
15 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
17 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
18 | 1 | Wernyhory | |
19 | 1 | Reduty Ordona | |
20 | 1 | Kleeberga | |
23 | 3 | Łukasińskiego | |
24 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym