Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Przyjaciół Żołnierza (15211)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 Godzina 8:48 | Godzina 9:28 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:09 Godzina 22:52 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:52 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 Godzina 8:48 | Godzina 9:28 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:09 Godzina 22:52 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:52 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Łabędzia | |
6 | 3 | Chopina | |
9 | 3 | Wszystkich Świętych | |
10 | 1 | Arkońska Szpital | |
11 | 1 | Tatrzańska | |
12 | 1 | Wojciechowskiego | |
13 | 1 | Las Arkoński | |
14 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
14 | 0 | Międzyparkowa | |
15 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
17 | 2 | Zawadzkiego | |
18 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
20 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
21 | 1 | Wernyhory | |
22 | 1 | Reduty Ordona | |
23 | 1 | Kleeberga | |
26 | 3 | Łukasińskiego | |
27 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym