Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rugiańska (15611)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:48 | Godzina 23:07 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:07 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:48 | Godzina 23:07 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:07 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Golisza | |
5 | 4 | Pasterska | |
7 | 2 | Przyjaciół Żołnierza | |
10 | 3 | Łabędzia | |
13 | 3 | Chopina | |
16 | 3 | Wszystkich Świętych | |
17 | 1 | Arkońska Szpital | |
18 | 1 | Tatrzańska | |
19 | 1 | Wojciechowskiego | |
20 | 1 | Las Arkoński | |
21 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
21 | 0 | Międzyparkowa | |
22 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
24 | 2 | Zawadzkiego | |
25 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
27 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
28 | 1 | Wernyhory | |
29 | 1 | Reduty Ordona | |
30 | 1 | Kleeberga | |
33 | 3 | Łukasińskiego | |
34 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym