Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rugiańska 71 (15712)
- Kierunek: Ludowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:54 | Godzina 6:09 Godzina 6:59 | Godzina 7:39 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 | Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:21 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 | Godzina 16:21 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 | Godzina 21:39 | Godzina 22:40 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:07 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 |
21 | Godzina 21:39 |
22 | Godzina 22:40 Godzina 22:59 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:54 | Godzina 6:09 Godzina 6:59 | Godzina 7:39 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 | Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 | Godzina 21:39 | Godzina 22:40 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:07 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 |
21 | Godzina 21:39 |
22 | Godzina 22:40 Godzina 22:59 |
Ważny od 13.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
2 | Łukasińskiego | ||
2 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
2 | Zawadzkiego Kościół | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
1 | Międzyparkowa | ||
0 | Stadion „Arkonia” | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Wszystkich Świętych | ||
4 | Chopina | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Przyjaciół Żołnierza | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Golisza | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Rugiańska 71 (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dobromiry | |
2 | 1 | Stocznia Remontowa | |
3 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym