Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Stocznia Remontowa (15911)
- Kierunek: Ludowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:56 | Godzina 6:11 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:01 Godzina 9:42 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:43 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:22 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:42 | Godzina 23:01 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:01 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:42 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:56 | Godzina 6:11 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:01 Godzina 9:42 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:22 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 | Godzina 18:22 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:42 | Godzina 23:01 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:01 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:42 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 13.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
2 | Łukasińskiego | ||
2 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
2 | Zawadzkiego Kościół | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
1 | Międzyparkowa | ||
0 | Stadion „Arkonia” | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Wszystkich Świętych | ||
4 | Chopina | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Przyjaciół Żołnierza | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Golisza | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Dobromiry | ||
1 | Stocznia Remontowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym