Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ludowa (16033)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:45 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:12 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:45 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:12 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:45 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:12 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:45 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Lubeckiego Wiadukt | |
2 | 1 | Rugiańska 71 | |
3 | 1 | Rugiańska | |
4 | 1 | Golisza | |
8 | 4 | Pasterska | |
10 | 2 | Przyjaciół Żołnierza | |
13 | 3 | Łabędzia | |
16 | 3 | Chopina | |
19 | 3 | Wszystkich Świętych | |
20 | 1 | Arkońska Szpital | |
21 | 1 | Tatrzańska | |
22 | 1 | Wojciechowskiego | |
23 | 1 | Las Arkoński | |
24 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
24 | 0 | Międzyparkowa | |
25 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
27 | 2 | Zawadzkiego | |
28 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
30 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
31 | 1 | Wernyhory | |
32 | 1 | Reduty Ordona | |
33 | 1 | Kleeberga | |
36 | 3 | Łukasińskiego | |
37 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym