Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Lubeckiego Wiadukt (16211)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:03 Godzina 22:46 | Godzina 23:05 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:13 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:03 Godzina 22:46 | Godzina 23:05 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:13 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Rugiańska 71 | |
2 | 1 | Rugiańska | |
3 | 1 | Golisza | |
7 | 4 | Pasterska | |
9 | 2 | Przyjaciół Żołnierza | |
12 | 3 | Łabędzia | |
15 | 3 | Chopina | |
18 | 3 | Wszystkich Świętych | |
19 | 1 | Arkońska Szpital | |
20 | 1 | Tatrzańska | |
21 | 1 | Wojciechowskiego | |
22 | 1 | Las Arkoński | |
23 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
23 | 0 | Międzyparkowa | |
24 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
26 | 2 | Zawadzkiego | |
27 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
29 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
30 | 1 | Wernyhory | |
31 | 1 | Reduty Ordona | |
32 | 1 | Kleeberga | |
35 | 3 | Łukasińskiego | |
36 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym