Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rondo Olszewskiego (31321)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:31 | Godzina 6:21 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:00 Godzina 9:41 | Godzina 10:21 | Godzina 11:01 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:21 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 | Godzina 16:21 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 | Godzina 18:22 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:21 | Godzina 23:04 Godzina 23:23 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:04 Godzina 23:23 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:31 | Godzina 6:21 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:00 Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:21 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 | Godzina 16:21 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 | Godzina 18:21 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:21 | Godzina 23:04 Godzina 23:23 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:04 Godzina 23:23 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Stadion „Arkonia” | ||
0 | Międzyparkowa | ||
1 | Rondo Olszewskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Zawadzkiego | |
3 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
5 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
6 | 1 | Wernyhory | |
7 | 1 | Reduty Ordona | |
8 | 1 | Kleeberga | |
11 | 3 | Łukasińskiego | |
12 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym