Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32111)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:24 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 | Godzina 8:24 | Godzina 9:03 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:24 | Godzina 23:07 Godzina 23:26 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:07 Godzina 23:26 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:24 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 | Godzina 8:24 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:03 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:24 | Godzina 23:07 Godzina 23:26 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:07 Godzina 23:26 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Stadion „Arkonia” | ||
0 | Międzyparkowa | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
2 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
3 | 1 | Wernyhory | |
4 | 1 | Reduty Ordona | |
5 | 1 | Kleeberga | |
8 | 3 | Łukasińskiego | |
9 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym