Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zawadzkiego (32211)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:23 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:02 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:23 | Godzina 23:06 Godzina 23:25 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:06 Godzina 23:25 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:23 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:02 Godzina 9:42 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:43 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:23 | Godzina 23:06 Godzina 23:25 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:06 Godzina 23:25 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Stadion „Arkonia” | ||
0 | Międzyparkowa | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
3 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
4 | 1 | Wernyhory | |
5 | 1 | Reduty Ordona | |
6 | 1 | Kleeberga | |
9 | 3 | Łukasińskiego | |
10 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym