Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:35 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 | Godzina 8:35 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 | Godzina 18:35 | Godzina 19:15 Godzina 19:55 | Godzina 20:35 | Godzina 21:15 | Godzina 22:16 Godzina 22:35 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:15 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:35 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:35 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 | Godzina 8:35 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 | Godzina 18:35 | Godzina 19:15 Godzina 19:55 | Godzina 20:35 | Godzina 21:15 | Godzina 22:16 Godzina 22:35 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:35 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:15 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:35 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
2 | Łukasińskiego | ||
2 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wernyhory | |
3 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
5 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
7 | 2 | Zawadzkiego | |
8 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
9 | 1 | Międzyparkowa | |
9 | 0 | Stadion „Arkonia” | |
10 | 1 | Las Arkoński | |
11 | 1 | Wojciechowskiego | |
12 | 1 | Arkońska Szpital | |
13 | 1 | Wszystkich Świętych | |
17 | 4 | Chopina | |
20 | 3 | Łabędzia | |
23 | 3 | Przyjaciół Żołnierza | |
25 | 2 | Pasterska | |
27 | 2 | Golisza | |
28 | 1 | Rugiańska | |
29 | 1 | Rugiańska 71 | |
30 | 1 | Dobromiry | |
31 | 1 | Stocznia Remontowa | |
32 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym