Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:32 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 | Godzina 8:32 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:32 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | Godzina 19:12 Godzina 19:52 | Godzina 20:32 | Godzina 21:12 | Godzina 22:13 Godzina 22:32 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:12 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | Godzina 21:12 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:32 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:32 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 | Godzina 8:32 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:32 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | Godzina 19:12 Godzina 19:52 | Godzina 20:32 | Godzina 21:12 | Godzina 22:13 Godzina 22:32 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:12 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | Godzina 21:12 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:32 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Łukasińskiego | |
4 | 2 | Kleeberga | |
5 | 1 | Reduty Ordona | |
7 | 2 | Wernyhory | |
8 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
10 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
12 | 2 | Zawadzkiego | |
13 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
14 | 1 | Międzyparkowa | |
14 | 0 | Stadion „Arkonia” | |
15 | 1 | Las Arkoński | |
16 | 1 | Wojciechowskiego | |
17 | 1 | Arkońska Szpital | |
18 | 1 | Wszystkich Świętych | |
22 | 4 | Chopina | |
25 | 3 | Łabędzia | |
28 | 3 | Przyjaciół Żołnierza | |
30 | 2 | Pasterska | |
32 | 2 | Golisza | |
33 | 1 | Rugiańska | |
34 | 1 | Rugiańska 71 | |
35 | 1 | Dobromiry | |
36 | 1 | Stocznia Remontowa | |
37 | 1 | Ludowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym