Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Stadion „Arkonia” (35511)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:20 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 | Godzina 8:20 Godzina 8:59 | Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:21 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 | Godzina 20:20 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 | Godzina 22:20 | Godzina 23:03 Godzina 23:22 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:20 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:20 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:22 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:20 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 | Godzina 8:20 Godzina 8:59 | Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:20 | Godzina 19:00 Godzina 19:40 | Godzina 20:20 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 | Godzina 22:20 | Godzina 23:03 Godzina 23:22 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:20 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:20 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:22 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Stadion „Arkonia” (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Międzyparkowa | |
1 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
3 | 2 | Zawadzkiego | |
4 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
6 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
7 | 1 | Wernyhory | |
8 | 1 | Reduty Ordona | |
9 | 1 | Kleeberga | |
12 | 3 | Łukasińskiego | |
13 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym