Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wojciechowskiego (35712)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:57 | Godzina 9:38 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 | Godzina 15:38 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 | Godzina 17:38 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:18 | Godzina 23:01 Godzina 23:20 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:18 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:18 |
23 | Godzina 23:01 Godzina 23:20 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:57 | Godzina 9:37 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 | Godzina 11:38 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 | Godzina 15:38 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 | Godzina 17:38 | Godzina 18:18 Godzina 18:58 | Godzina 19:38 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:18 | Godzina 23:01 Godzina 23:20 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:37 |
10 | Godzina 10:17 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:18 Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:18 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:18 |
23 | Godzina 23:01 Godzina 23:20 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Las Arkoński | |
2 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
2 | 0 | Międzyparkowa | |
3 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
5 | 2 | Zawadzkiego | |
6 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
8 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
9 | 1 | Wernyhory | |
10 | 1 | Reduty Ordona | |
11 | 1 | Kleeberga | |
14 | 3 | Łukasińskiego | |
15 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym