Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Arkońska Szpital (35911)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 Godzina 8:55 | Godzina 9:36 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 Godzina 22:59 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:59 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 Godzina 8:55 | Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 Godzina 22:59 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:59 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Tatrzańska | |
2 | 1 | Wojciechowskiego | |
3 | 1 | Las Arkoński | |
4 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
4 | 0 | Międzyparkowa | |
5 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
7 | 2 | Zawadzkiego | |
8 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
10 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
11 | 1 | Wernyhory | |
12 | 1 | Reduty Ordona | |
13 | 1 | Kleeberga | |
16 | 3 | Łukasińskiego | |
17 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym