Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Chopina (46431)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 Godzina 8:52 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 | Godzina 19:34 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:13 Godzina 22:56 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 Godzina 8:52 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:13 Godzina 22:56 | Godzina 23:15 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:15 |
Ważny od 13.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Wszystkich Świętych | |
4 | 1 | Arkońska Szpital | |
5 | 1 | Tatrzańska | |
6 | 1 | Wojciechowskiego | |
7 | 1 | Las Arkoński | |
8 | 1 | Stadion „Arkonia” | |
8 | 0 | Międzyparkowa | |
9 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
11 | 2 | Zawadzkiego | |
12 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
14 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
15 | 1 | Wernyhory | |
16 | 1 | Reduty Ordona | |
17 | 1 | Kleeberga | |
20 | 3 | Łukasińskiego | |
21 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym