Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Niemcewicza (14322)
- Kierunek: Krucza Dom Kombatanta
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:26 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 | Godzina 9:01 | Godzina 10:01 | Godzina 11:01 | Godzina 12:01 | Godzina 13:01 | Godzina 14:01 | Godzina 15:01 | Godzina 16:01 | Godzina 17:01 | Godzina 18:01 | Godzina 19:01 | Godzina 20:01 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:26 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | Godzina 10:01 |
11 | Godzina 11:01 |
12 | Godzina 12:01 |
13 | Godzina 13:01 |
14 | Godzina 14:01 |
15 | Godzina 15:01 |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:01 |
18 | Godzina 18:01 |
19 | Godzina 19:01 |
20 | Godzina 20:01 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:36 | Godzina 7:16 | Godzina 8:16 | Godzina 9:16 | Godzina 10:16 | Godzina 11:16 | Godzina 12:16 | Godzina 13:16 | Godzina 14:16 | Godzina 15:16 | Godzina 16:16 | Godzina 17:16 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 20:16 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:36 |
---|---|
7 | Godzina 7:16 |
8 | Godzina 8:16 |
9 | Godzina 9:16 |
10 | Godzina 10:16 |
11 | Godzina 11:16 |
12 | Godzina 12:16 |
13 | Godzina 13:16 |
14 | Godzina 14:16 |
15 | Godzina 15:16 |
16 | Godzina 16:16 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:16 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:36 | Godzina 7:21 | Godzina 8:21 | Godzina 9:21 | Godzina 10:21 | Godzina 11:21 | Godzina 12:21 | Godzina 13:21 | Godzina 14:21 | Godzina 15:21 | Godzina 16:21 | Godzina 17:21 | Godzina 18:21 | Godzina 19:21 | Godzina 20:21 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:36 |
---|---|
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:21 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Boguchwały | |
3 | 2 | Cyryla i Metodego | |
4 | 1 | 1 Maja | |
6 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
8 | 2 | Staw Brodowski | |
10 | 2 | Pasterska | |
12 | 2 | Bandurskiego | |
13 | 1 | Axentowicza | |
14 | 1 | Thugutta | |
15 | 1 | Krucza | |
16 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym