Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:36 | Godzina 9:36 | Godzina 10:36 | Godzina 11:36 | Godzina 12:36 | Godzina 13:36 | Godzina 14:31 | Godzina 15:31 | Godzina 16:31 | Godzina 17:36 | Godzina 18:26 | Godzina 19:26 | Godzina 20:26 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:56 |
---|---|
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:26 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:26 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:01 Godzina 7:46 | Godzina 8:46 | Godzina 9:46 | Godzina 10:46 | Godzina 11:46 | Godzina 12:46 | Godzina 13:46 | Godzina 14:46 | Godzina 15:46 | Godzina 16:46 | Godzina 17:46 | Godzina 18:46 | Godzina 19:46 | Godzina 20:46 | ||||||
Ważny od 09.09.2023 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:46 |
---|---|
8 | Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:46 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:01 Godzina 7:46 | Godzina 8:46 | Godzina 9:46 | Godzina 10:46 | Godzina 11:46 | Godzina 12:46 | Godzina 13:46 | Godzina 14:46 | Godzina 15:46 | Godzina 16:46 | Godzina 17:46 | Godzina 18:46 | Godzina 19:46 | Godzina 20:46 | ||||||
Ważny od 09.09.2023 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:46 |
---|---|
8 | Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:46 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa | ||
1 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Cyryla i Metodego | ||
2 | Boguchwały (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Niemcewicza | |
2 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym