Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16611)
- Kierunek: Kołłątaja
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:32 | Godzina 9:32 | Godzina 10:32 | Godzina 11:32 | Godzina 12:32 | Godzina 13:32 | Godzina 14:27 | Godzina 15:27 | Godzina 16:27 | Godzina 17:32 | Godzina 18:22 | Godzina 19:22 | Godzina 20:23 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:52 |
---|---|
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:23 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:58 | Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 9:42 | Godzina 10:42 | Godzina 11:42 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:43 | Godzina 17:43 | Godzina 18:43 | Godzina 19:43 | Godzina 20:43 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:58 |
---|---|
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:43 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:58 | Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 9:43 | Godzina 10:43 | Godzina 11:43 | Godzina 12:43 | Godzina 13:43 | Godzina 14:43 | Godzina 15:43 | Godzina 16:43 | Godzina 17:43 | Godzina 18:43 | Godzina 19:43 | Godzina 20:43 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:58 |
---|---|
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:43 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa | ||
1 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | 1 Maja | |
2 | 1 | Cyryla i Metodego | |
4 | 2 | Boguchwały | |
5 | 1 | Niemcewicza | |
6 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym