Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:29 | Godzina 7:05 | Godzina 8:05 | Godzina 9:05 | Godzina 10:05 | Godzina 11:05 | Godzina 12:05 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 | Godzina 15:05 | Godzina 16:05 | Godzina 17:05 | Godzina 18:05 | Godzina 19:05 | Godzina 20:04 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:29 |
---|---|
7 | Godzina 7:05 |
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:05 |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:05 |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 |
15 | Godzina 15:05 |
16 | Godzina 16:05 |
17 | Godzina 17:05 |
18 | Godzina 18:05 |
19 | Godzina 19:05 |
20 | Godzina 20:04 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:39 | Godzina 7:19 | Godzina 8:19 | Godzina 9:20 | Godzina 10:20 | Godzina 11:20 | Godzina 12:20 | Godzina 13:20 | Godzina 14:20 | Godzina 15:20 | Godzina 16:20 | Godzina 17:20 | Godzina 18:19 | Godzina 19:19 | Godzina 20:19 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:39 |
---|---|
7 | Godzina 7:19 |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:20 |
18 | Godzina 18:19 |
19 | Godzina 19:19 |
20 | Godzina 20:19 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:39 | Godzina 7:24 | Godzina 8:24 | Godzina 9:24 | Godzina 10:24 | Godzina 11:24 | Godzina 12:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:24 | Godzina 16:24 | Godzina 17:24 | Godzina 18:24 | Godzina 19:24 | Godzina 20:24 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:39 |
---|---|
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:24 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
4 | 2 | Staw Brodowski | |
6 | 2 | Pasterska | |
8 | 2 | Bandurskiego | |
9 | 1 | Axentowicza | |
10 | 1 | Thugutta | |
11 | 1 | Krucza | |
12 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym