Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:54 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:34 | Godzina 10:34 | Godzina 11:34 | Godzina 12:34 | Godzina 13:34 | Godzina 14:29 | Godzina 15:29 | Godzina 16:29 | Godzina 17:34 | Godzina 18:24 | Godzina 19:24 | Godzina 20:25 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:54 |
---|---|
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:25 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:00 Godzina 7:45 | Godzina 8:45 | Godzina 9:44 | Godzina 10:44 | Godzina 11:44 | Godzina 12:44 | Godzina 13:44 | Godzina 14:44 | Godzina 15:44 | Godzina 16:45 | Godzina 17:45 | Godzina 18:45 | Godzina 19:45 | Godzina 20:45 | ||||||
Ważny od 09.09.2023 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:45 |
---|---|
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:45 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:00 Godzina 7:45 | Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:45 | Godzina 11:45 | Godzina 12:45 | Godzina 13:45 | Godzina 14:45 | Godzina 15:45 | Godzina 16:45 | Godzina 17:45 | Godzina 18:45 | Godzina 19:45 | Godzina 20:45 | ||||||
Ważny od 09.09.2023 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:45 |
---|---|
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:45 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa | ||
1 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Cyryla i Metodego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Boguchwały | |
3 | 1 | Niemcewicza | |
4 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym