Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Staw Brodowski (18211)
- Kierunek: Krucza Dom Kombatanta
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:32 | Godzina 7:08 | Godzina 8:09 | Godzina 9:09 | Godzina 10:09 | Godzina 11:09 | Godzina 12:09 | Godzina 13:09 | Godzina 14:09 | Godzina 15:09 | Godzina 16:09 | Godzina 17:09 | Godzina 18:08 | Godzina 19:08 | Godzina 20:07 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:32 |
---|---|
7 | Godzina 7:08 |
8 | Godzina 8:09 |
9 | Godzina 9:09 |
10 | Godzina 10:09 |
11 | Godzina 11:09 |
12 | Godzina 12:09 |
13 | Godzina 13:09 |
14 | Godzina 14:09 |
15 | Godzina 15:09 |
16 | Godzina 16:09 |
17 | Godzina 17:09 |
18 | Godzina 18:08 |
19 | Godzina 19:08 |
20 | Godzina 20:07 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:22 | Godzina 9:23 | Godzina 10:23 | Godzina 11:24 | Godzina 12:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:24 | Godzina 16:23 | Godzina 17:23 | Godzina 18:22 | Godzina 19:22 | Godzina 20:22 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:22 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:42 | Godzina 7:27 | Godzina 8:27 | Godzina 9:27 | Godzina 10:27 | Godzina 11:28 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:27 | Godzina 17:27 | Godzina 18:27 | Godzina 19:27 | Godzina 20:27 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:27 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pasterska | |
4 | 2 | Bandurskiego | |
5 | 1 | Axentowicza | |
6 | 1 | Thugutta | |
7 | 1 | Krucza | |
8 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym