Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Thugutta (45111)
- Kierunek: Krucza Dom Kombatanta
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:37 | Godzina 7:13 | Godzina 8:14 | Godzina 9:14 | Godzina 10:14 | Godzina 11:14 | Godzina 12:14 | Godzina 13:14 | Godzina 14:14 | Godzina 15:15 | Godzina 16:15 | Godzina 17:14 | Godzina 18:13 | Godzina 19:13 | Godzina 20:12 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:14 |
11 | Godzina 11:14 |
12 | Godzina 12:14 |
13 | Godzina 13:14 |
14 | Godzina 14:14 |
15 | Godzina 15:15 |
16 | Godzina 16:15 |
17 | Godzina 17:14 |
18 | Godzina 18:13 |
19 | Godzina 19:13 |
20 | Godzina 20:12 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:27 | Godzina 9:28 | Godzina 10:28 | Godzina 11:29 | Godzina 12:29 | Godzina 13:29 | Godzina 14:29 | Godzina 15:29 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 | Godzina 18:27 | Godzina 19:27 | Godzina 20:27 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:47 |
---|---|
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:27 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:47 | Godzina 7:32 | Godzina 8:32 | Godzina 9:32 | Godzina 10:32 | Godzina 11:33 | Godzina 12:33 | Godzina 13:33 | Godzina 14:33 | Godzina 15:33 | Godzina 16:32 | Godzina 17:32 | Godzina 18:32 | Godzina 19:32 | Godzina 20:32 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:47 |
---|---|
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:32 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Bandurskiego | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Thugutta (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Krucza | |
2 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym