Rozkład jazdy linii 82
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bandurskiego (45312)
- Kierunek: Krucza Dom Kombatanta
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:35 | Godzina 7:11 | Godzina 8:12 | Godzina 9:12 | Godzina 10:12 | Godzina 11:12 | Godzina 12:12 | Godzina 13:12 | Godzina 14:12 | Godzina 15:13 | Godzina 16:13 | Godzina 17:12 | Godzina 18:11 | Godzina 19:11 | Godzina 20:10 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:35 |
---|---|
7 | Godzina 7:11 |
8 | Godzina 8:12 |
9 | Godzina 9:12 |
10 | Godzina 10:12 |
11 | Godzina 11:12 |
12 | Godzina 12:12 |
13 | Godzina 13:12 |
14 | Godzina 14:12 |
15 | Godzina 15:13 |
16 | Godzina 16:13 |
17 | Godzina 17:12 |
18 | Godzina 18:11 |
19 | Godzina 19:11 |
20 | Godzina 20:10 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:25 | Godzina 9:26 | Godzina 10:26 | Godzina 11:27 | Godzina 12:27 | Godzina 13:27 | Godzina 14:27 | Godzina 15:27 | Godzina 16:26 | Godzina 17:26 | Godzina 18:25 | Godzina 19:25 | Godzina 20:25 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:45 |
---|---|
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:25 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:45 | Godzina 7:30 | Godzina 8:30 | Godzina 9:30 | Godzina 10:30 | Godzina 11:31 | Godzina 12:31 | Godzina 13:31 | Godzina 14:31 | Godzina 15:31 | Godzina 16:30 | Godzina 17:30 | Godzina 18:30 | Godzina 19:30 | Godzina 20:30 | |||||
Ważny od 09.09.2023 |
6 | Godzina 6:45 |
---|---|
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:30 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Bandurskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Axentowicza | |
2 | 1 | Thugutta | |
3 | 1 | Krucza | |
4 | 1 | Krucza Dom Kombatanta (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym