Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 7:03 Godzina 7:44 | Godzina 13:04 Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:24 Godzina 15:44 | Godzina 16:04 | Godzina 18:06 | Godzina 22:27 | ||||||||||||
Ważny od 01.01.2023 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:44 |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:24 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:04 |
17 | |
18 | Godzina 18:06 |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:27 |
Ważny od 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 22:27 | ||||||||||||||||||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:27 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne (bieżący przystanek) | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska | ||
1 | Chłopska | ||
2 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Fioletowa | ||
0 | Akwarelowa | ||
2 | Zdroje Szpital | ||
1 | Mączna | ||
1 | Walecznych | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Łubinowa | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Przelotowa | ||
1 | Lniana | ||
2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym