Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Zdroje Szpital (84412)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:03 Godzina 22:43 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:43 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:03 Godzina 22:43 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:43 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska | ||
1 | Chłopska | ||
2 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Fioletowa | ||
0 | Akwarelowa | ||
2 | Zdroje Szpital (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Mączna | |
2 | 1 | Walecznych | |
4 | 2 | Zdroje Dworzec | |
6 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
7 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
8 | 1 | Torfowa | |
9 | 1 | Bagienna | |
10 | 1 | Struga Zajezdnia | |
11 | 1 | Wiosenna | |
13 | 2 | Łubinowa | |
14 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
15 | 1 | Przelotowa | |
16 | 1 | Lniana | |
18 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym